Biuro prasowe

BIZNES 2020-02-27

Huawei zaprezentował nową wersję laptopa MateBook X Pro

Huawei zaprezentował nową wersję MateBook X Pro, flagowego laptopa marki, który został doceniony przez konsumentów i ekspertów technologicznych z całego świata za najwyższą jakość wykonania i świetne parametry techniczne.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-27

Huawei AppGallery w nowej odsłonie

Podczas premiery nowych produktów w Barcelonie, Huawei zaprosił deweloperów z całego świata do współtworzenia jego sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Zaprezentował też nowe logo sklepu i nowe hasło zachęcające do pobierania aplikacji.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-27

IFS otrzymuje wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice

Wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice opiera się na opiniach i ocenach wyspecjalizowanych użytkowników, mających doświadczenie w nabywaniu, wdrażaniu i/lub użytkowaniu danego produktu lub usługi
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-27

INNO3D GeForce GTX 1650 Single Slot - kiedy w obudowie naprawdę miejsca brak

Dziś zdecydowana większość kart graficznych zajmuje dwa sloty. Konstrukcje korzystające z pojedynczego slotu najczęściej i tak zajmują drugi swoim układem chłodzenia lub są modelami klasy low-end. Czy zatem w wyjątkowo małych obudowach możemy polegać jedynie na “integrze”?
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-27

NZXT H1 - potężne możliwości w kompaktowej formie

NZXT H1 to obudowa, dzięki której złożenie eleganckiego i wydajnego komputera o miniaturowych wymiarach ma być prostsze niż kiedykolwiek. Producent chwali się przemyślanym projektem wnętrza, szeroką kompatybilnością i preinstalowanymi komponentami.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-27

Edge vs. Cloud – nie konkurencja, lecz uzupełnienie

Jak dwa rozwiązania uważane za konkurencyjne, mogą tworzyć zgrany duet?
czytaj więcej

Jak skutecznie kontrolować koszty w firmie?

Skuteczna kontrola wszelkich kosztów powinna być jedną z podstaw prowadzenia biznesu – niezależnie od branży czy wielkości firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-26

Wygoda i bezpieczeństwo zakupu biletów autobusowych!

Polonus, właściciel innowacyjnego systemu sprzedaży biletów Dworzec Online zachęca do korzystania z biletomatów. Nowoczesne urządzenia cieszą się rosnącą popularnością wśród podróżnych oferując przy tym możliwość szybkiego i bezpiecznego zakupu biletu.
czytaj więcej

Poly prezentuje swoje najnowsze rozwiązania UC na targach Call Center World 2020

Plantronics zaprezentuje portfolio swoich najnowszych urządzeń UC w ramach targów Call Center World.
czytaj więcej