Biuro prasowe

BIZNES 2020-09-01

Nauka zawodu z unijnym wsparciem. Patronacka klasa KAN

Na podlaskim rynku pracy rośnie zapotrzebowanie na operatorów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Chętni do nauki na tym kierunku mogą jeszcze składać dokumenty w ramach rekrutacji dodatkowej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-27

Platforma CrossKnowledge dostępna w Polsce

Nowe Motywacje wyłącznym przedstawicielem szkoleniowej platformy TOD (Trainings On Demand)
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-25

Nadciąga druga fala koronawirusa Jak zadbać o odporność seniora?

W sierpniu odnotowano w Polsce rekordową liczbę zakażeń koronawirusem. Coraz więcej państw szykuje się na nadejście drugiej fali COVID-19. Eksperci prognozują, że nadejdzie ona jesienią, razem z sezonem grypowym.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-25

Praca i biznes po kryzysie – które zawody przetrwają?

Sytuacja związana z koronawirusem bardzo mocno wpłynęła na biznes, ale także na organizację pracy. Czas wyciągnąć wnioski i zastanowić się, które z tych zmian będą długotrwałe i jak zmieni się rynek pracy po tym – oby jak najkrótszym – kryzysie.
czytaj więcej
Praca BIZNES 2020-08-18

Praca zdalna w świetle prawa – rzeczywistość wyprzedziła regulacje

Regulacja możliwości pracy zdalnej w formie ustnej przeważa nad formą pisemną – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Gumtree.pl, przy współpracy z Randstad Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-17

Jaki jest klucz do efektywnej pracy zdalnej?

Epidemia COVID-19 pokazała, że wiele firm może z łatwością przełączyć się na system pracy zdalnej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-17

O DWÓCH SKRAJNOŚCIACH NA RYNKU PRACY

Polski rynek pracy zderza się obecnie z dwiema skrajnościami. Z jednej strony w wyniku pandemii wzrosło bezrobocie i coraz częściej mówi się o rynku pracodawcy, z drugiej – wiele firm ma realne problemy ze skompletowaniem kadry, zarówno stałej jak i tymczasowej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-13

Zarządzanie zdalnym zespołem rozproszonym

Jeszcze u ubiegłym roku praca zdalna traktowana była jako dodatek motywacyjny, który wydzielany był ostrożnie przez pracodawców.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-13

Technologie ważnym wsparciem w rekrutacji

Wyniki badania „Efektywność rekrutacji” opracowanego przez eRecruiter eRecruiter – dostawca platformy do zarządzania rekrutacjami – przeprowadził badanie dot. efektywności rekrutacji wśród profesjonalistów odpowiedzialnych za pozyskiwanie i zatrudnianie nowych pracowników.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-11

Job crafting, czyli benefit szyty na miarę

Konieczność poprawy jakości doświadczeń zawodowych pracownika jest kwestią istotną – twierdzi 82% respondentów.[1] Wyzwaniem dla pracodawców jest organizacja pracy w taki sposób, by ścieżka kariery, ale także dodatkowe benefity, odpowiadały na oczekiwania i potrzeby pracowników.
czytaj więcej