Biuro prasowe

BIZNES 2020-09-14

Great Place to Work® ogłosił listę Najlepszych Miejsc Pracy w Europie

10 września Great Place to Work® ogłosił listę 125 Najlepszych Miejsc Pracy w Europie. Tegoroczny ranking powstał w wyniku analizy badań ankietowych, w których uczestniczyło ponad 830 000 pracowników z całej Europy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-11

Pandemia dobrym momentem na przebranżowienie - fitness jak Feniks z popiołów!

W wyniku pandemii koronawirusa siłownie i studia fitness w większości krajów, także w Polsce, zostały zamknięte na kilka tygodni. Jednocześnie eksperci apelowali, by nie rezygnować z aktywności fizycznej, ponieważ ruch to zdrowie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-08

As z rękawa w pierwszej pracy

„Pokolenie Z” ceni sobie w pracy atrakcyjne wynagrodzenie, dobrą atmosferę i stabilność zatrudnienia. Liczy się pasja, możliwości rozwoju i nauki.
czytaj więcej
Praca BIZNES 2020-09-08

Wsparcie dla seniorów w dobie koronawirusa

Kryzys wywołany pandemią koronawirusa dotknął wiele aktywnych zawodowo osób, jednocześnie zmieniając oblicze rynku pracy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-02

Szkolimy nawet 4 tys. menedżerów rocznie

Z Arturem Czarneckim, Learning Leaderem z McDonald’s Polska, rozmawiamy o tym, jakie wyzwania postawił przed nami koronawirus w obszarze szkoleń i rozwoju.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-02

DB Schenker na Ukrainie z nową dyrektor zarządzającą

​Julia Aglichanowa od 1 września 2020 roku pełni funkcję Dyrektor Zarządzającej w DB Schenker na Ukrainie (Managing Director Ukraine w DB Schenker). To pierwsza kobieta na tym stanowisku w strukturach operatora logistycznego w klastrze Europy Północno-Wschodniej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-01

Nauka zawodu z unijnym wsparciem. Patronacka klasa KAN

Na podlaskim rynku pracy rośnie zapotrzebowanie na operatorów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Chętni do nauki na tym kierunku mogą jeszcze składać dokumenty w ramach rekrutacji dodatkowej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-27

Platforma CrossKnowledge dostępna w Polsce

Nowe Motywacje wyłącznym przedstawicielem szkoleniowej platformy TOD (Trainings On Demand)
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-25

Nadciąga druga fala koronawirusa Jak zadbać o odporność seniora?

W sierpniu odnotowano w Polsce rekordową liczbę zakażeń koronawirusem. Coraz więcej państw szykuje się na nadejście drugiej fali COVID-19. Eksperci prognozują, że nadejdzie ona jesienią, razem z sezonem grypowym.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-25

Praca i biznes po kryzysie – które zawody przetrwają?

Sytuacja związana z koronawirusem bardzo mocno wpłynęła na biznes, ale także na organizację pracy. Czas wyciągnąć wnioski i zastanowić się, które z tych zmian będą długotrwałe i jak zmieni się rynek pracy po tym – oby jak najkrótszym – kryzysie.
czytaj więcej