Biuro prasowe

BIZNES 2015-06-23

Rewolucyjna seria pomp perystaltycznych Apex

Oferta pomp perystaltycznych firmy Bredel wzbogaca się o dwie nowe propozycje - APEX28 i APEX35. Nowe pompy gwarantują jeszcze dłuższy okres eksploatacji i znaczne ograniczenie konieczności konserwacji pompy.
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-23

Dotnij mnie! Nowa wizja formatowania

Pilarki formatowe od prawie stu lat opierają się na tej samej zasadzie działania i niemal identycznej budowie. Co zatem jest tak rewolucyjnego w nowej koncepcji, którą przedstawiła światu włoska marka FIMAL – wyjaśnia Grzegorz Chylak z firmy TEKNIKA.
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-23

Smart Cities – gdy wizja staje się rzeczywistością … w Polsce

Inteligentne miasta stają się rzeczywistością, również w Polsce. Wskazują na to nie tylko badania naukowców oraz firm, ale również realizowane inwestycje. Do grona tych miast dołączyły Katowice, w których Schneider Electric wraz z partnerami zrealizował dwie nowe inwestycje.
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-10

PRESS GLASS z nową normą zakładową

Firma PRESS GLASS, która specjalizuje się w produkcji szyb dla budownictwa, opublikowała nową wersję normy zakładowej, obowiązującej w jej zakładach w Polsce oraz Chorwacji. Jak tłumaczy producent, dokument został zaktualizowany i wyraźnie poszerzony.
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-02

Verbatim: listwy oświetlenia LED dla sklepów detalicznych i muzeów

Verbatim wprowadził na rynek dwie linie listew oświetleniowych LED umożliwiających akcentujące oświetlenie w sklepach detalicznych, muzeach i galeriach.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-29

Benchmarking: ucz się od najlepszych

Benchmarking można porównać do kompasu wskazującego najlepszy kierunek. Jednak prawidłowo działa tylko jako element elastycznej kultury organizacyjnej nastawionej na udoskonalanie. Poznaj etapy benchmarkingu i zasady funkcjonowania.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-27

Check Point z nowym systemem bezpieczeństwa dla sieci SCADA

Nowe urządzenie zabezpieczające z najbardziej dokładną ochroną dla Twojej krytycznej infrastruktury.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-16

Centrale wentylacyjno-grzewcze Mark Klimat w chmielowskiej fabryce Pilkington

Nowo rozbudowany zakład produkcyjny Pilkington Automotive Poland w Chmielowie została wyposażona w najwyższej klasy centrale Mark Klimat z odzyskiem ciepła. Urządzenia te posiadają certyfikat efektywności energetycznej RLT.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-13

Pompy Watson-Marlow usprawniają produkcję we francuskiej lakierni proszkowej

Pompy Qdos, produkowane przez Watson-Marlow Fluid Technology Group wykorzystywane są przez firmę France Alu Color, która specjalizuje się w proszkowym lakierowaniu aluminium. Pompy przyczyniły się do obniżenia kosztów produkcji.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-12

TEKNIKA spotka się ze stolarzami w Ostródzie

Skipper V31 oraz rover Rover K 1532 to maszyny, które na targach AMIA pokaże TEKNIKA. Lider w dziedzinie sprzedaży włoskich maszyn w Polsce wystawia się w ostródzkiej Expo Arenie po raz pierwszy.
czytaj więcej