Biuro prasowe

BIZNES 2015-11-05

ADMT S.A. wchodzi do branży energetycznej

Spółka ADMT S.A. z Sokółki poszerza zakres swojej działalności. Firma znana do tej pory głównie z rozwiązań dla sektora architektonicznego rozpoczęła już bowiem prace nad konstrukcją stalową na potrzeby reaktora SCR w Elektrociepłowni Siekierki w Warszawie.
czytaj więcej
BIZNES 2015-11-05

Pompy ciepła coraz popularniejsze

Powietrzne pompy ciepła typu split to urządzenia pozwalające na ogrzewanie budynków oraz podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Szczególne zastosowanie znajdują one właśnie teraz, w okresie jesiennym, gdy póki co stale mamy do czynienia z dodatnimi temperaturami.
czytaj więcej
BIZNES 2015-10-29

Kolej(ne) obietnice

Stora Enso w ciągu zaledwie roku wybudowała największy w Polsce tartak w Murowie. W tym czasie kolejarze jedynie obiecywali inwestycje, które miały wspomóc logistykę dostaw surowca i odbioru towaru z zakładu. Na obietnicach się skończyło.
czytaj więcej
BIZNES 2015-10-22

Dobra koniunktura na wyroby z pianki poliuretanowej

Na konta MZCh Organika wpłynęły środki na zasilenie kapitału obrotowego. Organika zwiększa produkcję, po zakończonej w tym roku restrukturyzacji finansowej i pozyskaniu długoterminowego finansowania z Agencji Rozwoju Przemysłu oraz funduszu zarządzanego przez Noble Funds TFI.
czytaj więcej
BIZNES 2015-10-09

Nowoczesny kompleks biurowy z szybami PRESS GLASS

Eurocentrum Office Complex, czyli zlokalizowany w Warszawie nowoczesny kompleks biurowy, jest już coraz bliżej ukończenia.
czytaj więcej
BIZNES 2015-10-09

Innowacje technologiczne w branży dźwigowej

W branży dźwigowej potrzebna jest rewolucja.
czytaj więcej
BIZNES 2015-09-21

Zastosowanie pomp perystaltycznych w przemyśle papierniczym

Zastosowanie pomp perystaltycznych firmy Watson-Marlow w zakładach przemysłu papierniczego Schoellershammer
czytaj więcej
BIZNES 2015-09-17

Klienci z całego świata przyjechali do nowej fabryki STEICO

Najnowocześniejszą na świecie fabrykę LVL oraz kolejny ciąg produkcji płyt pilśniowych w Czarnej Wodzie zwiedzali 10 września klienci STEICO z całego świata.
czytaj więcej
BIZNES 2015-09-14

Trzy maszyny – trzy sposoby na elastyczną produkcję

Wielozadaniowe, ale kompaktowe – to wspólne przymiotniki trzech nowości, jakich nie można przegapić podczas tegorocznych targów Drema. Na stoisku firmy TEKNIKA zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania dedykowane firmom, które potrzebują elastycznych narzędzi pracy.
czytaj więcej
BIZNES 2015-09-04

Nowa szyba dźwiękochłonna PRESS GLASS

Firma PRESS GLASS, specjalizująca się w produkcji szyb dla budownictwa, kolejny raz rozszerzyła katalog oferowanych przez siebie zespolonych szyb dźwiękochłonnych. Aktualnie producent oferuje już 77 różnych typów szyb akustycznych.
czytaj więcej