Biuro prasowe

BIZNES 2015-04-24

Inicjatywa klastra drzewnego w Czarnej Wodzie

21 kwietnia w Czarnej Wodzie z inicjatywy Burmistrza Czarnej Wody oraz zarządu firmy STEICO sp. z o.o. podpisano list intencyjny w sprawie utworzenia pomorskiego klastra drzewnego "Czarna Woda".
czytaj więcej
BIZNES 2015-04-17

PRESS GLASS wyróżniony Diamentami Forbesa 2015

Firma PRESS GLASS otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Diament Forbesa 2015”, przyznawane najbardziej dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom.
czytaj więcej
BIZNES 2015-04-13

Murów zamiast murów woli drewno

W miejscu budowy nowego tartaku Stora Enso w Murowie wzniesiono już budynek remizy strażackiej. By był on nowoczesny, energooszczędny i odporny na ogień wybudowano go z ... drewna. Ale nie zwykłego, tylko innowacyjnych płyt CLT.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2015-04-03

Hefal Serwis z nowym prezesem

Zbigniew Szkopek został delegowany przez radę nadzorczą do wykonywania czynności prezesa Hefal Serwis.
czytaj więcej
BIZNES 2015-03-30

Produkty Watson-Marlow wspomagają produkcję wina we Francji

Pompy dozujące Qdos60, produkowane przez Watson-Marlow Fluid Technology Group wykorzystywane są w procesie produkcji francuskiego wina. Urządzenia odpowiadają za precyzyjne dozowanie gumy arabskiej, która jest składnikiem używanym do wytwarzania wina.
czytaj więcej
BIZNES 2015-03-04

Eko-System rozbudowuje wielki zakład poligraficzny

Białostocka spółka Eko - System rozpoczęła właśnie realizację rozbudowy zakładu poligraficznego, należącego do globalnego koncernu Multi Packaging Solutions w Zaściankach (dawnej Chesapeake Polska). Prace mają wg umowy zakończyć się już jesienią tego roku.
czytaj więcej
BIZNES 2015-02-26

PRESS GLASS z certyfikatem CQC

Firma PRESS GLASS otrzymała certyfikat organizacji CQC, który potwierdza, że produkowane przez nią szyby spełniają normy jakości i bezpieczeństwa obowiązujące na chińskim rynku. Producent zakłada, że atest wzmocni pozycję konkurencyjną jego partnerów biznesowych.
czytaj więcej
BIZNES 2015-02-25

GRODNO ROZBUDOWUJE SIEĆ SPRZEDAŻY

Spółka Grodno, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, zawarła umowę zakupu większości przedsiębiorstwa pod firmą Elektromag i tym samym powiększyła sieć sprzedaży o kolejny 44. punkt sprzedaży.
czytaj więcej
BIZNES 2015-02-24

Pompy Watson-Marlow znów wspomagają produkcję w fabryce Ytong

Producent energooszczędnych materiałów Ytong, Silka i Multipor – firma Xella Polska – kolejny raz wybrała pompy firmy Watson-Marlow do wyposażenia swojego zakładu produkcyjnego w Miliczu. Przedsiębiorstwo zdecydowało się na pompę Bredel50, którą wykorzystuje do pompowania szlamu.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2015-02-19

Obniżenie kosztów produkcji dzięki zastosowaniu pomp Watson-Marlow

Od początku 2015 roku w Unii Europejskiej obowiązują nowe przepisy dotyczące efektywności urządzeń elektrycznych. W celu dostosowania pomp Watson-Marlow do nowych regulacji, firma zmodernizowała swoje linie produktów.
czytaj więcej