Biuro prasowe

BIZNES 2015-05-29

Benchmarking: ucz się od najlepszych

Benchmarking można porównać do kompasu wskazującego najlepszy kierunek. Jednak prawidłowo działa tylko jako element elastycznej kultury organizacyjnej nastawionej na udoskonalanie. Poznaj etapy benchmarkingu i zasady funkcjonowania.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-27

Check Point z nowym systemem bezpieczeństwa dla sieci SCADA

Nowe urządzenie zabezpieczające z najbardziej dokładną ochroną dla Twojej krytycznej infrastruktury.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-16

Centrale wentylacyjno-grzewcze Mark Klimat w chmielowskiej fabryce Pilkington

Nowo rozbudowany zakład produkcyjny Pilkington Automotive Poland w Chmielowie została wyposażona w najwyższej klasy centrale Mark Klimat z odzyskiem ciepła. Urządzenia te posiadają certyfikat efektywności energetycznej RLT.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-13

Pompy Watson-Marlow usprawniają produkcję we francuskiej lakierni proszkowej

Pompy Qdos, produkowane przez Watson-Marlow Fluid Technology Group wykorzystywane są przez firmę France Alu Color, która specjalizuje się w proszkowym lakierowaniu aluminium. Pompy przyczyniły się do obniżenia kosztów produkcji.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-12

TEKNIKA spotka się ze stolarzami w Ostródzie

Skipper V31 oraz rover Rover K 1532 to maszyny, które na targach AMIA pokaże TEKNIKA. Lider w dziedzinie sprzedaży włoskich maszyn w Polsce wystawia się w ostródzkiej Expo Arenie po raz pierwszy.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-11

Automatyczna obróbka kamienia bez przezbrajania

W kwietniu Intermac otworzył drzwi swojego nowego showroomu, w którym prezentowane są flagowe modele tego światowego lidera w dziedzinie obróbki szkła i kamienia. Najnowszym modelem we włoskim parku maszynowym był uroczyście zaprezentowany Intermac Master Saw 625.
czytaj więcej
BIZNES 2015-04-30

Strumieniowe cięcia wodą przy użyciu ścierniwa – Waterjet Intermac Primus

Cięcie wodą pozwala na nieograniczone możliwości produkcyjne bez potrzeby zakupu drogich narzędzi. Dlatego od wielu lat popularnością cieszą się maszyny CNC do strumieniowego cięcia wodą przy użyciu ścierniwa. Jednym z nich jest Waterjet Primus włoskiego producenta Intermac.
czytaj więcej
BIZNES 2015-04-29

Obiekty przemysłowe 2015 – czego oczekują inwestorzy?

W latach recesji wiele firm postawiło na zachowawczą politykę rozwoju. Skutkowało to mniejszymi inwestycjami w rozwój. Wygląda na to, że czasy te mamy za sobą – coraz więcej przedsiębiorstw podejmuje kroki, mające na celu zwiększenie konkurencyjności na rynku.
czytaj więcej
BIZNES 2015-04-24

GRODNO POWIĘKSZA SIEĆ SPRZEDAŻY POPRZEZ FRANCZYZĘ

W dniu 23 kwietnia br. Grodno SA – jeden z czołowych dystrybutorów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce – podpisało pierwszą umowę na zasadzie franczyzy. W 2015 roku Spółka planuje pozyskanie ok. 20 partnerów franczyzowych.
czytaj więcej
BIZNES 2015-04-24

Inicjatywa klastra drzewnego w Czarnej Wodzie

21 kwietnia w Czarnej Wodzie z inicjatywy Burmistrza Czarnej Wody oraz zarządu firmy STEICO sp. z o.o. podpisano list intencyjny w sprawie utworzenia pomorskiego klastra drzewnego "Czarna Woda".
czytaj więcej