Biuro prasowe

BIZNES 2014-11-23

Bianor się rozbudowuje i zdobywa kolejne kontrakty

Zaledwie dwa lata po przeprowadzce do białostockiej podstrefy Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, spółka Bianor rozbudowała swój zakład.
czytaj więcej
BIZNES 2014-11-04

MCKB zrealizowało specjalistyczny obiekt produkcyjno-magazynowy na terenie SEGRO

Zakończyła się budowa obiektu produkcyjno-magazynowego, realizowanego dla SEGRO przez MCKB w ramach kontraktu na generalne wykonawstwo. Jest to już kolejna inwestycja dostarczona przez MCKB w ramach współpracy z SEGRO.
czytaj więcej
BIZNES 2014-10-31

DUON rozpoczyna akcję uświadamiającą konsumentów

Grupa DUON, alternatywny dostawca energii i gazu, startuje w sieci z ogólnopolską akcją dla grupy gospodarstw domowych. Inicjatywa ma na celu zwiększenie świadomości konsumentów w kwestii możliwości zmiany sprzedawcy energii oraz optymalizacji kosztów.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2014-10-30

Systemy BioPure już dostępne na polskim rynku

Watson-Marlow poinformował o rozszerzeniu oferty na polskim rynku. Firma wprowadza do sprzedaży nowe elementy, skierowane dla branży biofarmaceutycznej. Produkty marki BioPure, między innymi jednorazowe systemy węży łączących, są już dostępne w sprzedaży.
czytaj więcej
BIZNES 2014-10-15

Mark Polska wyposażyła fabrykę Nifco w Świdnicy w centrale Klimat 35-25

Nowo powstała hala fabryki Nifco w Wałbrzyskiej Strefie Ekonomicznej w Świdnicy została wyposażona w nowoczesne centrale wentylacyjne Mark Klimat 35-25 w standardzie RLT. To najwyższej klasy urządzenia dopasowane do specyficznych potrzeb użytkownika.
czytaj więcej
BIZNES 2014-10-02

PRESS GLASS Liderem Rynku Stolarki 2014

Firma PRESS GLASS została uhonorowana tytułem „Lidera Rynku Stolarki 2014” w kategorii „dostawca szyb zespolonych”. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest corocznie przez Centrum Analiz Branżowych (CAB).
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2014-09-30

Precyzyjne dozowanie substancji w procesie galwanizacji

Firma BIA Kunststoff und Galvanotechnik, wiodący producent pokryć metalicznych dla przemysłu motoryzacyjnego stanął wobec problemu zbyt mało precyzyjnego dozowania substancji dodatkowych w procesie galwanizacyjnym.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-28

Obchody 25-lecia Metal-Fachu na branżowych targach

Ponad 2 tys. mkw. powierzchni, a na niej prawie 60 maszyn rolniczych, w tym wiele nowości. Tak zaprezentował się ich producent - firma Metal-Fach z Sokółki na Bednary Agro Show 2014.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-05

Szyby PRESS GLASS z certyfikatem IGCC/IGMA

Firma PRESS GLASS otrzymała certyfikat amerykańskich organizacji IGCC/IGMA, potwierdzający jakość i wytrzymałość szyb.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2014-08-21

Pompy Watson-Marlow pomagają w specjalistycznym procesie filtracji – case study

Watson-Marlow, wiodący producent pomp przemysłowych, nawiązał współpracę z firmą ChemTech, która będzie wykorzystywała pompy perystaltyczne Qdos Universal i Qdos Profibus w swojej stacji badawczej. Pompy Qdos będą stosowane przy obsłudze kolumn jonowymiennych.
czytaj więcej