Biuro prasowe

Przemysł BIZNES 2014-07-29

Nowoczesna automatyka budynków

Według danych pochodzących z raportu „Szóste paliwo” blisko 40 proc. zużywanej energii w Unii Europejskiej pochłaniają budynki. W związku z stałym wzrostem kosztów energii konieczne jest zastosowanie takich rozwiązań, które przyczynią się do zmniejszenia jej wydatków i jednocześnie zoptymalizują inne procesy.
czytaj więcej
BIZNES 2014-07-28

Elbit Systems prezentuje system Full HD DCoMPASS EO/IR dla platform powietrznych

Elbit Systems (NASDAQ i TASE: ESLT) poinformował, że podczas Farnborough Airshow 2014 zaprezentuje nowy system DCoMPASS FHD iMEP (Integrated Mission Equipment Package) będący zintegrowanym, kompaktowym i lekkim rozwiązaniem.
czytaj więcej
BIZNES 2014-07-28

Nowa pompa dozująca Qdos 60 do zastosowań przemysłowych o wysokiej dokładności

Po udanym debiucie rynkowym perystaltycznej pompy dozującej Qdos 30, Grupa Watson-Marlow wprowadza do sprzedaży kolejny model z tej serii - Qdos 60. Nowa pompa cechuje się wyższą dokładnością, co przekłada się na oszczędności związane z dozowaniem środków chemicznych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-07-28

Zwiększenie wydajności dzięki zastosowaniu pomp perystaltycznych Watson-Marlow

Brazylijski producent papieru toaletowego wdrożył w fabryce technologię Watson-Marlow. Zainstalowanie kompletu pomp perystaltycznych Qdos 30 znacznie przyczyniło się do poprawy procesu produkcyjnego.
czytaj więcej
BIZNES 2014-07-01

Bramy do zadań specjalnych

Bramy przemysłowe muszą być bardziej trwałe niż typowe bramy garażowe. Na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru bramy, do zastosowania w biznesie?
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-09

codex Power Maxx – niech moc będzie z… płytkami!

Podłoga i ściany wyłożone płytkami ceramicznymi to bardzo popularny sposób wykończenia wnętrz. Nic dziwnego, są materiałem trwałym a przy tym eleganckim i praktycznym.
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-06

Włókno – cement, czyli dach dla Twojego nowego domu

Architekci coraz chętniej wykorzystują włókno-cement w nowo powstałych inwestycjach - nie tylko w budynkach inwentarskich, lecz również w segmencie mieszkaniowym. Idealnym przykładem są inwestycje w Łanach i Oleśnicy.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2014-05-23

Watson-Marlow z nowym Inżynierem Sprzedaży oraz centrum serwisowym

Do zespołu Watson-Marlow dołączył Chrystian Zemła, który będzie odpowiadać za rozwój firmy. Dodatkowo spółka poinformowała o podpisaniu umowy o współpracy z firmą Famax. Dzięki tej kooperacji klienci Watson-Marlow mogą liczyć na natychmiastowy serwis przewodowych pomp Bredel.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-23

Watson-Marlow z nowym Inżynierem Sprzedaży oraz centrum serwisowym

Do zespołu Watson-Marlow dołączył Chrystian Zemła, który będzie odpowiadać za rozwój firmy w regionie południowej Polski. Spółka poinformowała także o podpisaniu umowy o współpracy z firmą Famax. Dzięki tej kooperacji klienci Watson-Marlow mogą liczyć na natychmiastowy serwis.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-23

Tworzywa sztuczne. Rośnie produkcja, rośnie rentowność

Pomimo kryzysu, który mocno dotknął w ostatnich kilku latach europejską branżę tworzyw sztucznych, w Polsce przetwórstwo polimerów ma się z roku na rok coraz lepiej.
czytaj więcej