Biuro prasowe

Bankowość BIZNES 2018-08-09

Alior Bank: wzrost zysku netto i przychodów

W II kwartale 2018 r. zysk netto Grupy Alior Banku wyniósł 196 mln zł, co oznacza wzrost o 19 proc. w stosunku do I kwartału tego roku i aż o 96 proc. wobec analogicznego okresu ubiegłego roku. To wynik powyżej oczekiwań analityków.
czytaj więcej
BIZNES 2018-08-09

First Data Polska i Alior Bank świętują 10 lecie współpracy

First Data Polska podsumowuje dziesięć lat współpracy z Alior Bank. Umowa na outsourcing kart płatniczych została podpisana w lipcu 2008 roku.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2018-08-07

Alior Bank i Bank Pekao nie łączą się

Zarządy Alior Banku oraz Banku Pekao zdecydowały o zakończeniu analiz i negocjacji dotyczących ich ewentualnego połączenia.
czytaj więcej
BIZNES 2018-07-31

Oferta „Bonus za aktywność” Getin Banku liderem branżowych rankingów

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” regularnie zwycięża w najważniejszych branżowych rankingach kont oszczędnościowych.
czytaj więcej
BIZNES 2018-07-17

Pożyczka gotówkowa Getin Banku wśród najlepszych ofert na rynku

Pożyczka gotówkowa oferowana przez Getin Bank została wyróżniona w zestawieniu kredytów gotówkowych opracowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”.
czytaj więcej
BIZNES 2018-07-04

Alior Bank wspólnie z First Data wdrożył Apple Pay

Klienci Alior Banku jako jedni z pierwszych w Polsce płacą już zbliżeniowo iPhone’em za pomocą Apple Pay. Aplikacja wystartowała 19 czerwca, skorzystać z niej mogą posiadacze kart zbliżeniowych
czytaj więcej
BIZNES 2018-06-29

Duże zmiany w obrocie gotówkowym na polskim rynku

NCR Polska Sp. z o. o. jako jedyny dostawca na polskim rynku z sukcesem zakończyła testy maszyn samoobsługowych, zgodnie z najnowszymi wymogami NBP. Dzięki temu maszyny producenta będą brały czynny udział w poprawie jakości pieniądza na polskim rynku.
czytaj więcej
BIZNES 2018-06-28

SkyCash dołącza do elitarnego grona schematów płatniczych

SkyCash Poland S.A. decyzją Prezesa Narodowego Banku Polskiego otrzymał licencję na prowadzenie niekartowego schematu płatniczego.
czytaj więcej