Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-10

Banki centralne planują radykalne zmiany w związku z kryzysem klimatycznym

Mazars, międzynarodowa firma audytorsko-doradcza, członek OMFIF (niezależny think tank zajmujący się bankowością centralną, polityką gospodarczą i inwestycjami publicznymi), ujawniają, jak banki centralne i organy regulacyjne reagują na kryzys klimatyczny.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-02

Bankowość prywatna Getin Noble Banku niezmiennie z najwyższymi notami

Wysoka jakość usług private banking, dostępnych w Getin Noble Banku, ponownie otrzymuje najwyższą ocenę w ratingu „Forbesa”. Bank doceniono za konkurencyjną propozycję dla najzamożniejszych klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-29

Biegły rewident – zawód z przyszłością

Czy przy wyborze zawodu kierować się łatwością zdobycia stanowiska, przyszłymi zarobkami, czy możliwościami przekwalifikowania? Tytuł biegłego rewidenta może być odpowiedzią na pytanie „studia, i co dalej?”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-28

Toyota Financial Services doskonali obsługę klientów

W przeciągu ostatnich 3 lat, firma podniosła poziom efektywności pracowników o 45% oraz znacząco skróciła realizację zgłoszeń klientów.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-20

Toyota Financial Services wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku

Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing Polska działające w strukturze Toyota Financial Services (TFS) w Grupie Toyota, mogą zaliczyć ubiegły rok do bardzo udanych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-15

Bezgotówkowe wpłaty na konto WOŚP biją kolejny rekord!

Darczyńcy wpłacili ponad 2 mln zł przez terminale płatnicze Polcard oraz przez telefon i internet!
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2020-01-09

Getin Noble Bank ponownie zwycięża w rankingu najlepszych banków

Getin Noble Bank siódmy rok z rzędu plasuje się na pozycji lidera w zestawieniu najlepszych banków według Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). Getin Noble Bank ponownie wyróżnił się wysokim standardem usług i elastycznością współpracy.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2020-01-09

Getin Bank wystartował z nową propozycją kredytu gotówkowego

Jak pożyczać taniej? Getin Noble Bank odpowiada na to pytanie i prezentuje preferencyjną ofertę kredytu gotówkowego z RRSO 8,3 proc. Bank oferuje kredyt nawet do 200 tys. zł na okres kredytowania aż do 10 lat z prowizją 0 proc oraz oprocentowaniem 7,99 proc.
czytaj więcej