Biuro prasowe

Bankowość BIZNES 2018-06-14

Nowa platforma współtworzona przez Alior Bank zmieni oblicze otwartej bankowości

Alior Bank ogłosił nawiązanie współpracy z Raisin, solarisBank i Mastercard. Instytucje te wspólnie stworzą opartą na modelu Open API platformę, dzięki której klienci będą mogli w pełni korzystać z zalet nowych przepisów dotyczących otwartej bankowości.
czytaj więcej
BIZNES 2018-06-12

First Data bankowym Partnerem Roku 2018

First Data Polska, właściciel marki Polcard, została nagrodzona przez Kapitułę XIII Kongresu Gospodarki Elektronicznej powołaną przez Związek Banków Polskich tytułem Partnera Roku. Nagrodę wręczono 7 czerwca 2018 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2018-06-12

Konto Oszczędnościowe Getin Banku bezkonkurencyjne w rankingach Rzeczpospolitej

Konto Oszczędnościowe Getin Banku w promocji „Bonus za aktywność” 3,5% w skali roku zajęło pierwsze miejsce w dwóch branżowych zestawieniach najlepszych kont oszczędnościowych w czerwcu 2018 r. opracowywanych przez dziennik „Rzeczpospolita” oraz portal Bankier.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2018-06-08

First Data prezentuje „Antytrendbook” – raport poświęcony przyszłości bankowości

First Data Polska, właściciel marki Polcard, ogłosiła premierę raportu „Antytrendbook” podsumowującego Laboratorium Przyszłości – spotkanie ekspertów z branży bankowej organizowane corocznie przez firmę.
czytaj więcej
BIZNES 2018-06-06

Zmiany w zarządzie PKO Leasing

Rada Nadzorcza PKO Leasing powołała Jarosława Brzuzy na Wiceprezesa Zarządu nadzorującego Obszar Sprzedaży. Nowy członek zarządu obejmie funkcję od 1 czerwca 2018 r.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2018-05-29

Alior Bank rozszerza ofertę dla małych i średnich firm telekomunikacyjnych

Dzięki środkom unijnym Alior Bank udostępnia nowy rodzaj finansowania firm telekomunikacyjnych z segmentu MŚP. Milion złotych nawet na pięć lat, niskie oprocentowanie oraz uproszczone zasady rozliczania pożyczki – to największe atuty nowej oferty.
czytaj więcej
BIZNES 2018-05-15

Konto Oszczędnościowe Getin Banku zwycięzcą rankingu Comperia.pl

Oferta Getin Banku - 3,5% na Koncie Oszczędnościowym zajęła I miejsce w rankingu najlepszych kont oszczędnościowych w maju 2018 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2018-05-11

Promocyjna oferta Getin Banku - 3,5% na Koncie Oszczędnościowym

Getin Bank podwyższył stawkę oprocentowania Konta Oszczędnościowego, z której skorzystać można do końca sierpnia br. Promocyjne oprocentowanie wynosi 3,5% w skali roku i ma gwarancję niezmienności przez 12 miesięcy.
czytaj więcej
BIZNES 2018-05-08

CSHARK rozbija bank IT

Polskie IT to światowa potęga. Najlepszym na to dowodem jest SHARK. Wrocławska firma specjalizująca się w niestandardowych, dedykowanych rozwiązaniach programistycznych realizuje działania dla sektora bankowego.
czytaj więcej