Biuro prasowe

Bankowość BIZNES 2018-02-19

Popularność kredytów konsumpcyjnych rośnie

Z danych KNF można się dowiedzieć, że na sam koniec listopada 2017 roku, wartość wszystkich kredytów wzrosła o 3%, a suma samych kredytów konsumpcyjnych dla osób prywatnych jest wyższa o 8,2% i w tamtym czasie wynosiła prawie 162 mld zł.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2018-02-05

Katarzyna Fatyga w globalnym odziale Diners Club

Katarzyna Fatyga od 1 marca przechodzi do struktur międzynarodowych Diners Club. Będzie pracować dla centrali regionu EMEA odpowiadając za zarządzanie relacjami z kluczowymi partnerami oraz rozwój biznesu Diners Club International i Discover Financial Services.
czytaj więcej
BIZNES 2018-01-26

Gala finałowa XVIII edycji programu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców"

24 listopada 2017 r. zakończyła się XVIII edycja programu wspierającego budowę wysokiej kultury współpracy między instytucjami bankowymi a przedsiębiorcami „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”. Podczas gali wręczono nagrody tegorocznym Laureatom.
czytaj więcej
BIZNES 2018-01-22

Usługi Toyota Leasing Polska nagrodzone Laurem Konsumenta 2018

Toyota Leasing Polska oferująca Leasing SMARTPLAN – nowoczesne rozwiązanie z zakresu finansowania samochodów otrzymała prestiżową nagrodę ‘Laur Konsumenta 2018’ w kategorii Usługi Leasingowe.
czytaj więcej
BIZNES 2018-01-17

PKO Bank Polski stawia na Agorę Bytom. Otworzy największy oddział w mieście

PKO Bank Polski zmieni lokalizację swojego głównego oddziału w Bytomiu. Placówka, która działa przy najważniejszej ulicy handlowej w mieście – Dworcowej, zostanie przeniesiona do Agory Bytom. Zajmie lokal o powierzchni prawie 500 mkw.
czytaj więcej
BIZNES 2018-01-12

Nowy Dyrektor Zarządzający TransferGo

Do Zespołu TransferGo, lidera wśród firm oferujących międzynarodowe przelewy online, dołączył Orkun Eti, który objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego TransferGo w Niemczech.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2017-12-15

Klienci Nest Banku otworzą konto w trakcie wideo rozmowy

Od 6 grudnia 2017 roku klienci indywidualni otwierający w Nest Banku konto osobiste mogą skorzystać z wygodnego i szybkiego procesu zakładania rachunku w trakcie wideo rozmowy z pracownikiem banku. Aby skorzystać z rozwiązania, wystarczy sprawna kamera internetowa.
czytaj więcej
BIZNES 2017-12-12

Konto oszczędnościowe „Na nowe środki” Getin Banku na podium rankingu Comperia.p

Oferta „Na nowe środki” znalazła się w pierwszej trójce grudniowego rankingu najlepszych kont oszczędnościowych.
czytaj więcej