Biuro prasowe

Bankowość BIZNES 2017-12-12

ARC Rynek i Opinia: Na odpowiedź mailową z banku poczekamy dłużej

Liderem najnowszego rankingu infolinii bankowych jest Bank Pekao SA, który okazał się najlepszy zarówno w kontakcie przez telefon jak i e-mail. Na podium stanęły też: PKO Bank Polski oraz Credit Agricole.
czytaj więcej
BIZNES 2017-12-07

Konto oszczędnościowe „Na nowe środki” Getin Banku ponownie wśród najlepszych

oferta Getin Banku zajęła III miejsce w rankingu najlepszych kont oszczędnościowych sporządzonym przez ekspertów portalu Bankier.pl
czytaj więcej
BIZNES 2017-12-06

Alior Bank z nagrodą Banku Gospodarstwa Krajowego

Alior Bank otrzymał nagrodę „Lidera Jakości Sprzedaży Gwarancji de minimis” podczas corocznej konferencji „Gwarancje BGK na rzecz odpowiedzialnego rozwoju MŚP” organizowanej przez Bank Gospodarstwa Krajowego.
czytaj więcej
BIZNES 2017-11-30

35% Polaków brało kredyt lub pożyczkę w ciągu ostatnich 2 lat

Jak wynika z badania zrealizowanego na zlecenie Profit Credit, co trzeci Polak w ciągu ostatnich dwóch lat wziął pożyczkę bądź kredyt. Większość z nas informacje na temat zaciąganego zobowiązania czerpała od pracowników instytucji finansowych lub z Internetu.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2017-11-29

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy z bonusem na Święta od Santander Consumer Banku

Santander Consumer Bank ruszył ze specjalną promocją dla wszystkich nowych klientów, którzy zdecydują się na wzięcie Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego do 31. grudnia 2017 r.
czytaj więcej
BIZNES 2017-11-22

Diners Club z promocją na kartę Traveler

Diners Club wprowadza promocję na swój najnowszy produkt – kartę Diners Club TRAVELER. Klienci, którzy do 31 grudnia br. złożą wniosek o jej wydanie, będą mogli przez rok korzystać z karty bezpłatnie.
czytaj więcej
BIZNES 2017-11-20

Co trzeci Polak co najmniej raz w miesiącu odwiedza bank

Ponad jedna trzecia Polaków odwiedza bank co najmniej raz w miesiącu, najczęściej po to, aby wpłacić lub wypłacić pieniądze. To wnioski z badania zwyczajów finansowych Polaków zrealizowanego na zlecenie Profi Credit.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2017-11-20

Rok Androida Pay w ofercie Alior Banku

W ciągu 12 miesięcy dostępności usługi zbliżeniowych płatności mobilnych Android Pay w Alior Banku i T-Mobile Usługi Bankowe, klienci dodali do niej ponad 55 tysięcy kart. Bank aktywnie zachęca do tej formy płatności kolejne osoby.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2017-11-17

Inbank wśród najbardziej cyfrowych banków

Inbank znalazł się wśród trzech najbardziej cyfrowych banków, wyłonionych w ramach e-Commerce Polska awards 2017, konkursu organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.
czytaj więcej
BIZNES 2017-11-16

Oferta Konta Oszczędnościowego „Na nowe środki” przedłużona!

Getin Bank przedłuża promocyjną ofertę Konta Oszczędnościowego „Na nowe środki” do 17 grudnia bieżącego roku.
czytaj więcej