Biuro prasowe

BIZNES 2020-05-21

Prof. Grzegorz Mazurek rektorem Akademii Leona Koźmińskiego

18 maja prof. dr hab. Grzegorz Mazurek (43 l.) został wybrany na przyszłego rektora Akademii Leona Koźmińskiego. 1 września 2020 r. obejmie on funkcję rektora w miejsce prof. Witolda T. Bieleckiego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-21

Akademia Finansów i Biznesu Vistula zdobyła prestiżową akredytację PMI GAC.

Kierunek Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula na najwyższym, światowym poziomie. Został właśnie wyróżniony przez PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC).
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-18

[WEBINAR] Automatyzacja biznesu w kilka dni? To możliwe!

Portal Robonomika.pl i przedstawiciele firmy Qalcwise zapraszają na bezpłatne webinarium poświęcone automatyzacji biznesu w czasach pandemii.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-08

Niania on-line? Opieka nad dzieckiem w czasach zarazy

Zamknięcie placówek oświatowych i ośrodków dziennego pobytu dzieci oraz ograniczenie bezpośrednich kontaktów w związku z epidemią COVID-19 pozostawiło rodziców samych sobie. Jak pracujący rodzice mają „ogarniać” dom, który jest jednocześnie miejscem pracy, szkołą i placem zabaw?
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-05

Spotkanie online Szkoły Biznesu PW: O antykruchości i sile przetrwania

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na otwarty wykład motywacyjny prof. Olafa Żylicza, psychologa biznesu, trenera i coacha, pt. „Siła przetrwania czyli o antykruchości w trudnym czasie. Nie tylko dla firm". Spotkanie online odbędzie się 6 maja br.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-28

SPOSÓB NA NUDĘ PODCZAS KWARANTANNY

Znużenie obecną sytuacją udziela się już praktycznie każdemu. Kanały rozrywkowe wciąż proponują programy, które służą jedynie relaksacji umysłowej.
czytaj więcej
Edukacja BIZNES 2020-04-28

BIZNESMEN, RODZIC, NAUCZYCIEL Jak nie zwariować podczas kwarantanny

W minionych tygodniach rodzice połączyli role nauczycieli, biznesmenów i wychowawców – a to wszystko w zaledwie 24 godzinach i na niewielkiej przestrzeni. Jak pomóc dziecku usamodzielnić się, a sobie osiągnąć wymagane wyniki w pracy?
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-28

Polki aktywniej zdobywają wiedzę i sięgają po porady ekspertów - raport

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką podsumowuje działania online i inauguruje kolejne etapy, m.in. #SukcesKlub
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-27

Fundacja NEONET z pomocą dla szkół i szpitali

Prawie 100 000 złotych – tyle dla wrocławskich placówek medycznych i edukacyjnych przekazała Fundacja NEONET Pomagamy, działając tam, gdzie wsparcie jest dziś szczególnie potrzebne oraz odpowiadając na potrzeby i apele lokalnej społeczności.
czytaj więcej
BIZNES 2020-04-27

Samsung wspiera podopiecznych Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju

Nagła zmiana trybu nauczania na zdalne pod wieloma względami stała się dużym wyzwaniem. Jednym z nich jest ograniczony dostęp do urządzeń elektronicznych, które pozwalałaby na kontynuowanie edukacji.
czytaj więcej