Biuro prasowe

BIZNES 2019-09-24

Rusza konkurs marki Electrolux ”Lodówka wymyślona na nowo"

Marka Electrolux rusza z projektem skierowanym do najmłodszych. Jego celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę ograniczenia marnotrawienia żywności. W ramach akcji promocyjnej obejmującej projekt, wystartował konkurs „Lodówka wymyślona na nowo – rozwiązanie przyszłości”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-19

Zgłoś się do Bizneswoman Roku

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką po raz kolejny poszukuje i nagradza wyjątkowe przedsiębiorczynie i przedsiębiorców - kobiety, które nie boją się realizować odważnych biznesowych, społecznych i kulturalnych projektów oraz mężczyzn.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-18

Monika Perkowska: należy ustalić kiedy mówić dziecku "nie"

Monika Perkowska, ambasadorka Niania.pl, psycholog i terapeuta dzieci i młodzieży, podpowiada, jak przejść przez okres adaptacyjny i mówić podopiecznemu „nie”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-18

Pierwsze certyfikaty dla operatorów maszyn do produkcji drzewnej

Zasoby kadrowe firmy Steico zasilili pierwsi absolwenci nowego zawodu mechanik-operator maszyn do produkcji drzewnej, którzy swoje zawodowe umiejętności mogli zdobyć dzięki zaangażowaniu Steico.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-16

Cichsza szkoła jest lepszym miejscem do nauki

Uniwersytet Śląski w Katowicach przy współpracy z firmą Ecophon przeprowadzili badania wśród warszawskich uczniów i nauczycieli w budynku szkoły poddanym adaptacji akustycznej. Zebrane odpowiedzi wskazują przede wszystkim na zwiększenie koncentracji uwagi czy mniejsze zmęczenie.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-12

Oblicza polskich stołówek szkolnych - jak wyglądają, a jak mogłyby wyglądać?

Szkolna stołówka – miejsce niezwykle istotne dla uczniów, bo często spożywają tu aż 3-4 posiłki w ciągu dnia. Dlatego tak ważna jest jej estetyka i funkcjonalność.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-11

Branża komunikacji marketingowej na rzecz rozwoju kwalifikacji zawodowych.

Głównym celem Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej jest standaryzacja oraz lepsze dopasowanie kompetencji pracowników.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-11

Odświeżony wygląd i treści oraz nowe funkcje aplikacji Babbel, a także wyniki ba

Odświeżony wygląd i treści oraz nowe funkcje aplikacji Babbel, a także wyniki ba
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-10

MBA bez znaków zapytania. Dni otwarte w Szkole Biznesu PW

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na cykl dni otwartych, w trakcie których będzie można bliżej poznać pełną gamę programów edukacyjnych dla kadry zarządzającej i przedsiębiorców. Będzie to aż osiem spotkań z wykładowcami, gośćmi specjalnymi oraz absolwentami MBA.
czytaj więcej
BIZNES 2019-09-04

Student wybiera ścieżkę kariery

Młodzi ludzie racjonalnie podchodzą do wyboru studiów. Już niemal połowa z nich sprawdza, co czeka ich na rynku pracy po zakończeniu nauki. Pracodawcy chcąc zapewnić sobie pracowników, muszą już teraz podejmować działania employer brandingowe i dbać o to, jak są postrzegani.
czytaj więcej