Biuro prasowe

BIZNES 2020-09-25

Samsung obchodzi Światowy Dzień na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju

Każdego roku w dniu 25 września, w rocznicę przyjęcia Agendy 2030, obchodzony jest Światowy Dzień na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-25

Edukacja w nowej rzeczywistości – czy papier ma jeszcze sens?

Pandemia koronawirusa przyspieszyła cyfrową transformację w sektorze edukacji, jednocześnie odsłaniając istotne braki – szczególnie w wyposażeniu placówek edukacyjnych, nauczycieli i rodzin w urządzenia IT, potrzebne do zdalnej pracy i kształcenia online.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-25

Projekt „Teatr Światła” dał zwycięstwo polskim studentom architektury w Internat

Julia Giżewska, Dominik Kowalski i Paweł Białas – studenci Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach znaleźli się w gronie laureatów regionalnych prestiżowego konkursu International VELUX Award 2020.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-24

Eksperci językowi radzą, jak zabłysnąć podczas biznesowych spotkań

W czasach globalizacji zarówno mniejsze firmy, jak i duże korporacje, zwracają coraz większą uwagę na umiejętności językowe pracowników. Językiem najczęściej wykorzystywanym w biznesie wciąż pozostaje angielski.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-23

Roadshow „Nie palę, bo…” przebadało ponad 1000 pracowników w całej Polsce

Roadshow to jedno z ważniejszych działań w projekcie informacyjno-edukacyjnym „Nie palę, bo…”.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-22

Rusza program Mama–Warszawianka na rynku pracy

Co trzeciej kobiecie brakuje też pewności siebie, szczególnie kiedy zostaje mamą. Pandemia spowodowała, że sytuacja na rynku pracy jest niepewna. Dlatego stolica uruchamia program „Mama - Warszawianka
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-17

Emocje zaklęte w betonie. Webinar z udziałem ekspertów Ceramiki Paradyż

Już 22 września odbędzie się inspirujące, pełne emocji spotkanie online z ekspertami Ceramiki Paradyż, którzy podzielą się swoją wiedzą o najnowszych trendach wnętrzarskich w kontekście powstania setu Home of Concrete.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-16

Nowy rok szkolny z Amazon STEM Kindloteka

Do końca roku powstanie 35 STEM Kindlotek – specjalnie zaaranżowanych przestrzeni do nauki w całej Polsce. Organizowane są kolejne zdalne zajęcia dla dzieci i nauczycieli w ramach programu STEM Kindloteka Online.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-15

Zarządzanie w branży gier video - nowa specjalizacja na Uczelni Łazarskiego

Uczelnia Łazarskiego, we współpracy z liderami branży gier video w Polsce, wraz z rokiem akademickim 2020/2021 uruchomiła nową specjalizację na kierunku Zarządzanie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-14

STARTUJE NOWA KAMPANIA SPOŁECZNA – „PRAWO BEZ STRACHU”

PRAWO BEZ STRACHU to nowa kampania społeczna, która ma na celu uświadamiać, że nie powinniśmy bać się prawa. Dzięki pomocy specjalistów nawet najtrudniejsze sprawy prawne stają się prostsze, a nasz strach minimalizuje się.
czytaj więcej