Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-19

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-17

Szkoły w obliczu koronawirusa. Jak radzą sobie z zajęciami online?

W związku z koronawirusem Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych im. Jana III Sobieskiego w Świdnicy przeprowadził dziś lekcje online.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-16

Rekordowy wzrost stawki niań. Opiekunka na wagę złota

Średnia stawka godzinowa niań wzrosła w 2019 roku o 2,86 zł w stosunku do 2018 roku i wyniosła 15,59 zł. To o 73% większy wzrost niż w roku poprzednim (o 1,65 zł) i największy od 2013 roku – wynika z danych serwisu Niania.pl. Na wzrost stawki niań wpływa konkurencyjność ogłoszeń.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-16

Jesteśmy otwarci na współpracę ze szkołami

Dobry pracownik to taki, który świadomie podejmuje decyzję o wyborze miejsca pracy. Firma J.S. Hamilton Poland umożliwia wszystkim zainteresowanym podjęcie u siebie praktyk i przekonanie się, czy właśnie to jest to miejsce, w którym chcieliby rozwijać swoje życie zawodowe.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-10

EMBA w Szkole Biznesu PW: N – jak Nowy Jork i Nowe korzyści dla managerów

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej uruchomiła rekrutację na najbardziej prestiżowe studia dla managerów – Executive MBA. Nowością w ofercie EMBA jest m.in. wyjazd edukacyjny do Nowego Jorku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-09

Coca-Cola na rzecz różnorodności

Coca-Cola działa na rzecz zróżnicowania i aktywnie wspiera kobiety w rozwoju zawodowym i osobistym. W ramach programu „5by20” zobowiązała się pomóc pięciu milionom kobiet na całym świecie. W Polsce w ramach inicjatywy przeszkolono ich już ponad 400 tysięcy!
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-24

IKEA rozstrzygnęła trzecią edycję konkursu grantowego „Zabawa to poważna sprawa”

IKEA rozstrzygnęła trzecią edycję konkursu grantowego „Zabawa to poważna sprawa”. Wesprze edukację ekologiczną dzieci i młodzieży
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-24

Szkoła i przedszkole na osiedlu Gotyk – oświatowa strona Prądnika

We wrześniu tego roku zostanie otwarty nowy publiczny zespół szkolno-przedszkolny na krakowskim osiedlu Gotyk. Będzie mogło uczęszczać tutaj aż 500 dzieci. Inwestycja zostanie ukończona rok wcześniej, niż pierwotnie planowano. To bardzo dobry i ważny krok w rozwoju Prądnika.
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-24

Startuje archilab – program edukacyjny dla projektantów i architektów

Jak prowadzić efektywne działania marketingowe pracowni architektonicznej? Którymi kanałami z powodzeniem docierać do klientów na wszystkich etapach współpracy? Swoją wiedzą podzielą się eksperci Homebook.pl w ramach nowego projektu archilab!
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-13

Otwarte warsztaty dla uczniów z nauk ścisłych i przyrodniczych – ruszyły zapisy

Rozpoczęła się rejestracja na bezpłatne warsztaty naukowe dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Młodzież w wieku 14-19 lat może wybrać jedne z sześciu weekendowych zajęć, poruszających zróżnicowane tematy z obszaru chemii, fizyki i biologii.
czytaj więcej