Biuro prasowe

BIZNES 2019-11-13

SANPLAST i "Nowe Spojrzenie Na Łazienkę"

17 października 2019 roku podczas spotkania ze studentami Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy miało miejsce przekazanie dyplomów przez Prezesa SANPLAST SA - Roberta Dziaka laureatom konkursu "Nowe spojrzenie na łazienkę”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-08

Czy nianie powinny obdarowywać swoich milusińskich z okazji św. Mikołaja?

Zbliża się czas, gdy będziemy musieli zdecydować, jakie (i czy w ogóle) prezenty damy naszym podopiecznym z okazji dnia św. Mikołaja czy Świąt Bożego Narodzenia. Czy nianie powinny podarować coś swoim milusińskim? Jeśli tak, to czy powinny konsultować to z rodzicami?
czytaj więcej
BIZNES 2019-11-07

Polska po raz kolejny w czołówce światowego rankingu znajomości angielskiego

EF Education First po raz dziewiąty opublikowało raport EF Proficiency Index (EF EPI) - największy na świecie międzynarodowy ranking, w którym przeanalizowana została znajomość języka angielskiego wśród osób niebędących jego rodzimymi użytkownikami.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-28

Czy tytuł zawodowy gwarantuje przyszłość na współczesnym rynku pracy?

Na co współcześnie najbardziej zwracają uwagę rekruterzy? Czy tytuł magistra zupełnie stracił swoją wartość? Na te i inne pytania odpowiada Sebastian Popiel – współzałożyciel firmy People.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-21

innoSHARE UNIversity 2019 - nauka, innowacje, biznes

innoSHARE UNIversity 2019 to dzień pełen interesujących dyskusji, wizjonerskich pomysłów i doceniania nauki w biznesie. W trakcie 5. edycji obecni byli światowej sławy wizjonerzy i innowatorzy, którzy pomagali uczestnikom poszerzyć horyzonty i pozyskiwać unikalną wiedzę.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-16

Szef kuchni odczarowuje szkolnictwo zawodowe

14 października wystartował Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych. Polskim ambasadorem programu został szef kuchni Paweł Salamon
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-14

Szef kuchni odczarowuje szkolnictwo zawodowe

Dziś startuje Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych. Polskim ambasadorem programu został szef kuchni Paweł Salamon
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-11

Za dużo decybeli w szkołach

Przeludnione szkoły i zbyt intensywny program nauczania to nie jedyne zmartwienia polskich uczniów. Niedobrze wyglądają też warunki, w których dzieci przebywają w klasach i na korytarzach. Problem nr 1 to hałas. Jest zagrożeniem dla kondycji psychicznej i zdrowia dzieci.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-10

You Cannot Not Design – konferencja o projektowaniu w biznesie

Konferencja „You Cannot Not Design” to pierwsze wydarzenie w Polsce łączące tematykę innowacyjnego projektowania z biznesem. Gwiazdą konferencji będzie Patrick van der PIjl - autor książki „Nowoczesne projektowanie modeli biznesowych”.
czytaj więcej
BIZNES 2019-10-02

Mediolan, Nowy Jork, Shanghaj i Warszawa. Współpraca światowych szkół biznesu

Szkoła Biznesu PW podpisała umowę z nowymi uczelniami partnerskimi - Politecnico di Milano, New York Baruch College i Donghua University z Shanghaju. W ramach współpracy uczelnie zobowiązały się do organizacji seminariów biznesowych i wymiany studentów Executive MBA.
czytaj więcej