Biuro prasowe

BIZNES 2020-10-08

Edukator Roku 2020: Uczniowie wybiorą Top Nauczycieli w Polsce

Ruszyła kolejna edycja konkursu Edukator Roku, pod patronatem GovTech Polska. W ogólnopolskim głosowaniu uczniowie wytypują najlepszych edukatorów i nauczycieli.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-07

Kim chcę być, gdy dorosnę? - #DobraRobotaChallenge

Fundacja „Wawel z Rodziną” startuje z programem zachęcającym młodzież do poznania specyfiki pracy różnych profesji oraz odpowiedzialnego planowania swojej ścieżki zawodowej i edukacyjnej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-10-07

RODO, prawo pracy, finanse, konsultacje! Bezpłatne szkolenie online dla NGO

Chcesz uzupełnić swoją wiedzę z zakresu RODO, konsultacji publicznych, pisania opinii i stanowisk, prawa pracy, prawa podatkowego lub analizy finansowej? Teraz możesz zrobić to bez wychodzenia z domu. Weź udział w bezpłatnym szkoleniu online!
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Ruszyła innowacyjna platforma edukacyjna Akademia Zarządzania i Rozwoju

Pandemia COVID-19 przeniosła znaczną część nauki na studiach z audytoriów do Internetu, na dedykowane platformy uczelniane. Świetne uzupełnienie wiedzy przekazywanej na uczelniach i w szkołach stanowi innowacyjna platforma edukacyjna Akademia Zarządzania i Rozwoju (azir.edu.pl).
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Pomaganie jest proste

Atrium Reduta wraz z OPS Ochota zapytały o to dzieci, dla których pomaganie to proste gesty, które możemy robić dla innych codziennie. Ich spojrzenie na kwestię pomocy zaprezentowano na specjalnie przygotowanej ekspozycji w centrum handlowym Atrium Reduta.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-30

Niemcy kuszą młodych ekologów

Nikt nie ma wątpliwości, że w dzisiejszych czasach temat ekologii i dbania o środowisko naturalne jest niezwykle istotny dla każdego. W sieci właśnie pojawił się spot, w którym pasjonatka przyrody dowiaduje się, że jej przyszłość może wiązać się z językiem niemieckim.
czytaj więcej
Edukacja BIZNES 2020-09-30

Szkolenia i doradztwo dla firm działających w sektorze komunikacji marketingowej

Szkolenia i doradztwo dla firm działających w sektorze komunikacji marketingowej nawet do 80% taniej
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-25

Samsung obchodzi Światowy Dzień na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju

Każdego roku w dniu 25 września, w rocznicę przyjęcia Agendy 2030, obchodzony jest Światowy Dzień na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-25

Edukacja w nowej rzeczywistości – czy papier ma jeszcze sens?

Pandemia koronawirusa przyspieszyła cyfrową transformację w sektorze edukacji, jednocześnie odsłaniając istotne braki – szczególnie w wyposażeniu placówek edukacyjnych, nauczycieli i rodzin w urządzenia IT, potrzebne do zdalnej pracy i kształcenia online.
czytaj więcej
BIZNES 2020-09-25

Projekt „Teatr Światła” dał zwycięstwo polskim studentom architektury w Internat

Julia Giżewska, Dominik Kowalski i Paweł Białas – studenci Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach znaleźli się w gronie laureatów regionalnych prestiżowego konkursu International VELUX Award 2020.
czytaj więcej