Biuro prasowe

BIZNES 2015-08-31

Liroy i Pawłowicz – gorąca para minionego tygodnia

Raper oraz posłanka Prawa i Sprawiedliwości wyszli z cienia. I choć obie osoby znane są z kontrowersyjnych zachowań, to ich medialność w ostatnim czasie była bardzo niska. Teraz nadrabiają zaległości.
czytaj więcej
BIZNES 2015-08-26

Kopacz w ogniu krytyki, PiS przed PO

Z najnowszego raportu „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” wynika, że media są zdecydowanie przychylniejsze prawicy. Prawo i Sprawiedliwość zostało nowym liderem zestawienia „Scena Polityczna”, natomiast najbardziej krytykowano Ewę Kopacz.
czytaj więcej
BIZNES 2015-08-24

Kopacz wyprzedza Kaczyńskiego i Kukiza

Wybory parlamentarne coraz bliżej. Dziennikarze oraz internauci komentują każde działanie liderów kluczowych polskich ugrupowań – Ewy Kopacz, Jarosława Kaczyńskiego i Pawła Kukiza. „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” sprawdził, który polityk jest najbardziej medialny.
czytaj więcej
BIZNES 2015-08-10

Kukiz żyje na Facebooku i Twitterze

W ostatnich czterech tygodniach ponad trzykrotnie wzrosła liczba doniesień medialnych na temat Pawła Kukiza. Średnia dzienna liczba informacji odnośnie polityka urosła do ponad 3 tysięcy, a 94 proc. przekazu pochodziło ze źródeł społecznościowych.
czytaj więcej
BIZNES 2015-07-28

Ewa Kopacz podbija media społecznościowe

W czerwcu zdecydowanie najbardziej medialnym przywódcą partii politycznych była Ewa Kopacz – w ciągu ubiegłego miesiąca zyskała znaczną przewagę pod względem liczby publikacji w prasie oraz wzmianek w social media. Jednocześnie premier rządu krytykowano najczęściej.
czytaj więcej
BIZNES 2015-07-09

Echa kryzysu na jedynkach

raport, raport medialny, na jedynkach
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-22

Agata Duda - tajna broń sztabu wyborczego

Żony polityków dopełniają i ocieplają ich wizerunek oraz zazwyczaj powodują wzrost notowań. „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” przeanalizował wpływ Agaty Dudy i Anny Komorowskiej na przebieg kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta.
czytaj więcej
Polityka BIZNES 2015-05-29

Stosunek Polaków do integracji europejskiej w maju 2015

Stosunek Polaków do integracji europejskiej w maju 2015
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-22

Media przychylniejsze Dudzie

Raport „Wybory prezydenckie 2015” to cykliczne badanie „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”, które sprawdza częstotliwość występowania w mediach kandydatów na urząd prezydenta Polski.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-19

Komorowski dynamicznie przez drugą turą

To chmura wyrazów najczęściej występujących na pierwszych stronach dzienników ogólnopolskich.
czytaj więcej