Biuro prasowe

BIZNES 2014-04-24

Ostatnia szansa na pozbycie się elektrośmieci w kwietniu!

Płock uczestniczy w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Moje miasto bez elektrośmieci”. Jego mieszkańcy, 26.04 – jak w każdą ostatnią sobotę miesiąca będą mogli pozbyć się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Gdzie?
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-23

Szkolni wolontariusze pomagają misjonarzom

Zbierają zepsute telefony, by umożliwić etiopskim dzieciom wyjazd na obóz wakacyjny. W ten sposób wolontariusze z Zespołu Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej w Białymstoku wspomagają akcję Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego „Młodzi Światu”.
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-14

Rusza konkurs na pracę magisterską o edukacji

Zgłoś swoją pracę magisterską do konkursu organizowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych. Jeśli twoja praca magisterska dotyczy wczesnej edukacji, oświaty, szkolnictwa wyższego lub uczenia się dorosłych masz szansę wygrać nagrodę i zaistnieć w prasie naukowej.
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-10

Gimnazjaliści uczą się przedsiębiorczości.

Zakładają firmy, prowadzą badania rynku, mierzą się z finansami. Na razie wirtualnie. Uczniowie Społecznego Gimnazjum nr 8 STO w Białymstoku biorą udział w projekcie "Młodzi przedsiębiorczy".
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-08

We Wrocławiu przez 2 dni o zarządzaniu projektami

4-5 kwietnia 2014 roku hotel Mercure Wrocław Centrum stał się areną dla I Konferencji Zarządzania Projektami PMI Wrocław.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-27

Lekcja na „+” z nową aplikacją mobilną od firmy VULCAN

Aplikacje mobilne otwierają przed szkołami nowe możliwości, usprawniając wykorzystywany w coraz większej liczbie placówek dziennik elektroniczny.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-26

WSL i Dachser uruchamiają pierwsze w Polsce dualne studia logistyczne

Dachser Sp. z o.o., polska organizacja reprezentująca działającego globalnie operatora logistycznego, wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu od przyszłego roku akademickiego 2014/2015 będzie realizowała pionierski program studiów logistycznych w systemie dualnym.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-20

FIRMA ALKOHOLOWA ZAPRASZA STUDENTÓW DO TWORZENIA KAMPANII SPOŁECZNEJ

Praktyka zamiast teorii – taka idea przyświecała uczestnikom warsztatów wieńczących konkurs Pij rozważnie.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-17

Pierwszaki uczą się życia. Od podstawówki.

Pieką ciasta, podglądają pracę rzemieślników, bywają w galeriach i muzeach – pierwszaki z nowej podstawówki przy Fabrycznej w Białymstoku uczą się nie tylko na lekcjach.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-11

IMAGINE zachęci do studiowania w Łodzi

Agencja interaktywna IMAGINE wygrała konkurs na opracowanie informatora programu „Młodzi w Łodzi” zachęcającego do studiowania w Łodzi.
czytaj więcej