Biuro prasowe

BIZNES 2014-08-18

Schindler Award nabiera globalnego charakteru

Ponad 10 lat sukcesów w Europie sprawiło, że konkurs Schindler Award rozszerza swój zasięg, przyjmując zgłoszenia z całego świata.
czytaj więcej
BIZNES 2014-08-13

Podręczniki szkolne w komplecie - online

Księgarnia internetowa Selkar.pl uruchomiła specjalną usługę dla rodziców, których czeka obowiązek przygotowania dziecka do nowego roku szkolnego.
czytaj więcej
BIZNES 2014-08-06

Krakowska uczelnia odpowiada na potrzeby rynku pracy!

Na rynku pojawia się coraz więcej agencji kreatywnych, które łączą specjalistów z różnych dziedzin, jednocześnie poszukując osób, które będą płynnie i kreatywnie poruszać się w szeroko pojętej rzeczywistości wirtualnej.
czytaj więcej
Edukacja BIZNES 2014-07-22

Jazda w nocy to dużo większe ryzyko!

Okres wakacji to czas zwiększonego ruchu na drogach i częstszych podróży, zwłaszcza w nocy.
czytaj więcej
BIZNES 2014-07-08

Granitowe pomniki i nagrobki. Jak o nie dbać?

Na polskich cmentarzach wyraźnie dominują nagrobki i pomniki wykonane z granitu. Jak tłumaczą eksperci z branży kamieniarskiej, popularność tego kamienia bierze się m.in. z tego, że jest on łatwy w utrzymaniu i dobrze pasuje do polskich warunków klimatycznych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-07-04

W Białej Podlaskiej możesz pozbyć się elektrośmieci aż 5 dni w tygodniu!

Okres wakacji to nie tylko czas wypoczynku, ale także okazja do przeprowadzenia remontu i odkładanych przez cały rok gruntowanych porządków w mieszkaniu. W ich trakcie często odkrywamy stare, popsute i zniszczone urządzania elektryczne i elektroniczne. Co z nimi zrobić?
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-27

Remontujesz, sprzątasz i porządkujesz w wakacje?

Pozbądź się elektrośmieci z domowych zakamarków!
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-23

Uwaga młodzi na drodze !

Wciąż 1/5 wszystkich wypadków drogowych powodowana jest przez młodych kierowców, podstawowym problemem jest brak doświadczenia. Sytuacji nie ułatwiają zbyt krótkie kursy prawa jazdy i brak torów szkoleniowych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-18

Pozbądź się elektrośmieci w pierwszy dzień lata!

Astronomiczne lato rozpocznie się w ten weekend i przeniesie ze sobą nie tylko wspaniałą pogodę i przedsmak wakacji, ale również m.in. kolejną okazję do pozbycia się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-17

Sezon na szkolne wyjazdy językowe

Jaki jest najlepszy sposób na praktyczną naukę języka? Wyjazd za granicę. Dlatego niektóre białostockie szkoły decydują się na podjęcie wyzwania i organizują wymiany oraz zagraniczne staże dla swoich uczniów.
czytaj więcej