Biuro prasowe

Edukacja BIZNES 2014-06-17

Kształtowanie postaw przedsiębiorczych kluczem do sukcesu

Edukowanie młodzieży w dziedzinie przedsiębiorczości ma kluczowe znaczenie, ponieważ daje im podwaliny pod dorosłe życie. Umiejętności wyniesione z zajęć szkolnych powinny zaowocować sukcesami na polu zawodowym i przygotować do podejmowania właściwych decyzji w biznesie.
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-12

Nowe na usługach „starych”

Od momentu pojawienia się technologii mobilnych szeroko dyskutowany jest ich zgubny wpływ na więzi rodzinne i wychowanie dziecka.Czy to możliwe, że nie dzieci, lecz rodzice są orędownikami aplikacji mobilnych, a te przyczyniają się do większej kontroli nad edukacją i wychowaniem?
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-09

Korzyści dla mieszkańców, lokalnych szkół i całego środowiska!

Lublin od 2008 roku aktywnie współpracuje z Organizacją Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego ElektroEko, w zakresie tworzenia efektywnego i funkcjonalnego systemu zbierania elektrośmieci.
czytaj więcej
Edukacja BIZNES 2014-06-06

Forum „Jak podwójnie zarobić na nieruchomości”

12 czerwca 2014 w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, na ul. Trębickiej 4 w Warszawie odbędzie się Forum poświęcone inwestowaniu w nieruchomości. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:45 i poprowadzi je Prezes firmy Property Value, Wiktor Dmochowski.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-30

Chomikujesz stary sprzęt elektryczny i elektroniczny?

Pozbądź się go podczas najbliższej zbiórki elektrośmieci!
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-30

Zbierają pieniądze na różne sposoby. Białostoccy uczniowie w akcji Kilometry Dob

Przez cały maj zbierali złotówki, by podczas wielkiego finału nakleić je na taśmę, a teraz organizują kiermasze ze zdrową żywnością i ciastami. Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej włączyli się do akcji Kilometry Dobra.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-27

ENEL-MED Idealnym Pracodawcą 2014

Centrum Medyczne ENEL-MED zajęło I miejsce w rankingu Idealny Pracodawca, w kategorii „Medycyna i farmacja”, który przygotowała firma doradcza Universum. Ranking powstał w oparciu o największe badanie opinii studentów w Polsce – Universum Student Survey 2014.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-27

W wakacje pomyśl o podszlifowaniu języka

Okres wakacji to czas to nie tylko zasłużonego wypoczynku. To również świetna okazja do kreatywnego spędzenia wolnych chwil, a jedną z propozycji jest z pewnością nauka języka obcego.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-22

Ilość elektrośmieci wzrasta! Pozbądź się ich już w najbliższy weekend.

Według prognoz, ilość elektrośmieci wzrośnie o 33% z 50 mln ton w 2012 roku do 65 mln ton w roku 2017. Na całym świecie produkowana jest coraz większa ilość sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Co więc z nim zrobić, gdy już nie nadaje się do użytku?
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-22

Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego w programie „Moje miasto bez ele

Leszno oraz 17 gmin Regionu Leszczyńskiego zostało objętych ogólnopolskim programem edukacyjnym „Moje miasto bez elektrośmieci”.
czytaj więcej