Biuro prasowe

Edukacja BIZNES 2013-10-09

Coach kariery pomoże studentom

Czy można sobie wyobrazić wybudowanie domu bez szczegółowego projektu? Podobnie jest z karierą, aby była ona sumą satysfakcjonujących doświadczeń trzeba ją dobrze zaplanować i świadomie pokierować już w momencie wyboru kierunku studiów lub podejmowania pierwszej pracy. O tym jak to zrobić dowiedzą się studenci, którzy przyjdą na spotkania z coachem kariery organizowane przez Wyższe Szkoły Bankowe.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-26

Nowi stażyści i studenci w Dachser w Niemczech

Z początkiem nowego semestru szkolnego aż 481 uczniów rozpoczęło staże w firmie Dachser w Niemczech. Jednocześnie ruszyła kolejna edycja programu kształcenia dla studentów w dziedzinie spedycji, transportu i logistyki – w tym roku bierze w nim udział 36 młodych ludzi.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-29

O użyteczności i strategii w e-biznesie nauczysz się na WSH we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu w nadchodzącym roku akademickim uruchomi nowy kierunek studiów podyplomowych „Innowacyjne Technologie w Sprzedaży i Obsłudze Klienta”.
czytaj więcej
Edukacja BIZNES 2013-08-29

Wydawcy zobowiązali się nie przekazywać sprzętu do szkół

Wydawcy zobowiązali się nie przekazywać sprzętu do szkół. Przekonywanie, że szkoły nagminnie przyjmują „prezenty” od wydawnictw w postaci sprzętu elektronicznego wprowadza opinię publiczną w błąd.
czytaj więcej
Edukacja BIZNES 2013-08-29

„Tornister pełen uśmiechów”

Około dwudziestu tysięcy podręczników szkolnych przekazały bezpłatnie wydawnictwa z Porozumienia Nowoczesna Edukacja w ramach akcji Caritas „Tornister Pełen Uśmiechów”.
czytaj więcej
Edukacja BIZNES 2013-08-08

„Tornister pełen Uśmiechów”

„Tornister pełen Uśmiechów” kampania Caritas Polska pomaga dzieciom wejść z uśmiechem w nowy rok szkolny dzięki zebranie funduszy na zakup i wyposażenie wyprawek szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży.
czytaj więcej
Edukacja BIZNES 2013-07-31

Studia podyplomowe Bezpieczeństwo Energetyczne: państwo, samorząd, biznes

Studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa Energetycznego mają na celu przygotowanie ich absolwentów do pracy związanej z sektorem energetycznym na każdym jego poziomie: od administracji lokalnej, przez firmy komercyjne, aż po poziom państwowy.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-28

Wspólny sukces Dachser i Uniwersytetu Łódzkiego

Współpraca firmy Dachser z Uniwersytetem Łódzkim przyczyniła się do uruchomienia nowego kierunku studiów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-26

Schneider Electric wspiera młode talenty

Koncert charytatywny na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz cykl edukacyjnych warsztatów dla uczniów XXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Czackiego
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-20

„Podrasuj sobie mózg” z Neurogra.pl

19 czerwca rozpoczął się badawczy projekt gier treningowych na serwisie Neurogra.pl „Podrasuj sobie mózg”, opracowany we współpracy ze specjalistami ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
czytaj więcej