Biuro prasowe

BIZNES 2020-08-05

Nowa identyfikacja wizualna Grupy American Heart of Poland

Największa sieć oddziałów szpitalnych wyspecjalizowanych w leczeniu układu sercowo-naczyniowego prezentuje nową, ujednoliconą identyfikację wizualną. Docelowo będzie ona wdrożona we wszystkich podmiotach należących do Grupy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-05

„Kapitalna impreza” – nowy spot i platforma komunikacyjna Captain Jack

Ruszyła nowa platforma komunikacyjna Captain Jack, której zwiastunem jest spot „Kapitalna Impreza”. Piwo o smaku rumu patronuje zabawie w stylu, jaki znamy z czasów sprzed epidemii – nie tylko na kameralnej domówce, ale także podczas podróży po mieście i nocnych klubach.
czytaj więcej
BIZNES 2020-08-04

Marta Tomalczyk dołącza do zespołu wydawnictwa KUKBUK

Do zespołu wydawnictwa KUKBUK dołączyła Marta Tomalczyk, obejmując stanowisko Głównej Menadżerki do spraw Projektów Specjalnych oraz Rozwoju Biznesu.
czytaj więcej
Media i PR BIZNES 2020-07-31

Współpraca Nieruchomosci-online.pl i ANG Spółdzielni

Utrzymanie balansu między spełnieniem marzeń o własnych czterech kątach a zachowaniem w ryzach finansów osobistych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-20

ContentHouse tworzy strategię content marketingową dla marki Bausch+Lomb

Agencja content marketingowa kontynuuje i rozszerza współpracę z czołowym producentem soczewek kontaktowych, firmą Bausch Health Poland.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-20

Z okazji urodzin Wafli Familijnych przywołaj Urodzinowe wspomnienia w Radiu ZET

Marka Familijne zachęca do świętowania swoich 25. urodzin i dzielenia się urodzinowymi wspomnieniami w ramach specjalnego konkursu na antenie Radia ZET. Najpiękniejsze historie zostaną nagrodzone voucherami na prezent i zapasami Wafli Familijnych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-16

#POMAGRAJMY – seria podcastów o graniu i pomaganiu Fundacji DKMS

#POMAGRAJMY to cykl podcastów dostępnych na platformie Spotify oraz YouTube. Projekt ma na celu edukację słuchaczy na temat idei dawstwa szpiku oraz zachęcenie ich do rejestracji online i wsparcia działań Fundacji DKMS.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-16

Nowe rozwiązania reklamowe Pinteresta dla e-commerce

Pinterest udostępnia w Polsce coraz większą przestrzeń dla e-commerce. Sklepy on-line mogą teraz nie tylko prowadzić sprzedaż katalogową, lecz także korzystać z reklam produktowych oraz dynamicznego retargetowania kampanii.
czytaj więcej
BIZNES 2020-07-14

4 miliony - tyle subskrypcji na YouTube “stuknęło” Frizowi i reZiemu

Karol “Friz” Wiśniewski oraz Remigiusz “reZigiusz” Wierzgoń zgromadzili na swoich kanałach w serwisie YouTube po 4 miliony subskrybentów.
czytaj więcej
Media i PR BIZNES 2020-07-13

DIMAQ UNI – przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń!

IAB Polska i SGH zapraszają do udziału w dziewiątej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu marketingu internetowego. Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony o 2 tygodnie – do 16 sierpnia br.
czytaj więcej