Biuro prasowe

BIZNES 2020-05-28

Umarł król niech żyje król - komentarz dra Michała Maliszewskiego.

Skupieni na agonii Trójki nie dostrzegamy, że na naszych oczach rodzi się nowa konfiguracja polskiego rynku radiowego. Radio na dobre przenosi się do Internetu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-26

PR w branży FinTech - jak robić to dobrze?

Ważnym czynnikiem rozwoju branży FinTech jest jej integracja i wspólne inicjatywy na przykład banków i startupów na rzecz promocji technologii finansowych. Nie bez znaczenia pozostają działania PR i marketingowe.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-26

Longevity Center nowym klientem Communication Unlimited

Do grona klientów Communication Unlimited dołączył rozpoczynający działalność w Polsce ośrodek medyczny Longevity Center.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

Firma BSH przeznaczyła część budżetu reklamowego na wsparcie placówek medycznych

W ramach walki z pandemią koronawirusa producent AGD marki Bosch wyposażył w najpotrzebniejszy sprzęt gospodarstwa domowego ponad 220 placówek medycznych w całym kraju. Wartość przekazanej pomocy wyniosła łącznie milion złotych, o tę kwotę firma obniżyła swój budżet marketingowy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-18

Open Mobi z systemem adQuery – nowy wymiar reklamowego paywalla

Open Mobi poszerza portfolio o usługę Questvertisingu i uruchamia system do prowadzenia reklamowego paywalla – adQuery. Wydawcy mogą teraz korzystać z nowego narzędzia do monetyzacji ruchu, a marki zyskują pewne i precyzyjne dotarcie z kampanią do grupy docelowej.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-15

Influencerzy w dobie pandemii. Czego od internetowych liderów oczekują Polacy?

Od paru tygodni wydawać się może, że świat się zatrzymał. Życie społeczne zmieniło się o 180 stopni. Ujawniły się lęki, strach o życie i zdrowie najbliższych, co – szczególnie na początku – prowadziło do szerzenia dezinformacji i skrajnych opinii.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-15

Pandemia wirusa przyspieszy proces digitalizacji w marketingu i reklamie

koronawirus spowodował wstrzymanie procesów produkcji w branży eventowej, BTL, OOH i filmowej a zamrożone budżety marketerów finalnie przerzucono na media cyfrowe.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-15

Cała Polska piecze z Kasią... i Jaśkiem Kuroniem!_WARSZTATY ONLINE 17.05

Zaproszenie na warsztaty pieczenia online: 17 maja 2020 r., godz. 14
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-15

Wzrost rentowności Gremi Media w Q1 2020 roku

Pomimo dewastującej gospodarkę pandemii COVID-19, która w marcu zawitała do Polski zysk netto wydawcy „Rzeczpospolitej” był w pierwszym kwartale istotnie większy niż rok wcześniej.
czytaj więcej
Media i PR BIZNES 2020-05-14

NEXERA prezentuje nową animowaną czołówkę

NEXERA włącza do elementów swojej identyfikacji wideo jingiel. Czołówka oparta jest na animacji logotypu, a za inspirację dźwiękową posłużył…najszybszy na świecie samolot. Za realizację projektu odpowiada Timecode Film Production, a autorem dźwięku jest Filip Kuncewicz.
czytaj więcej