Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-12

BlackBuck, największa indyjska firma transportowa, rozpoczęła działalność operac

● BlackBuck otwiera biura w Amsterdamie i Warszawie, zatrudniając blisko 60 osób. ● Firma zainwestuje 50 mln dolarów w celu zbudowania swojej pozycji na rynku europejskim. ● Blackbuck ma ambicje być największą platformą transportową w Europie.
Źródło informacji: Hill+Knowlton Strategies
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-10

Grupa Hegelmann kupuje pojazdy ciężarowe napędzane skroplonym gazem LNG

Grupa Hegelmann, niemiecka firma transportowa i logistyczna, zakupiła pięć samochodów ciężarowych napędzanych skroplonym gazem ziemnym (LNG). Planuje się, że do 2025 roku takie ciężarówki będą stanowić co najmniej 20 procent floty pojazdów firmy
Źródło informacji: Good One PR
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-09

Grupa Fracht otwiera pierwszy oddział na Bliskim Wschodzie

Grupa Fracht, globalny operator logistyczny dla przemysłu, inwestuje w rozwój międzynarodowej sieci logistycznej i rozpoczyna działalność na Bliskim Wschodzie.
Transport BIZNES 2020-03-06

Dachser inwestuje w Holandii

Dachser, globalny operator logistyczny, rozwija swoją sieć w Królestwie Niderlandów. W ramach rozbudowy oddziału w mieście Waddinxveen, położonym w Holandii Południowej, powstanie nowy budynek magazynowy o pow. blisko 18 tys. mkw.
Źródło informacji: Practum Consulting
czytaj więcej
Transport BIZNES 2020-03-03

Dachser ze specjalnymi czarterami cargo do Chin

W odpowiedzi na ograniczenia w zakresie transportu przesyłek lotniczych związane z epidemią wirusa COVID-19, Dachser Air & Sea Logistics opracował plan awaryjny polegający na uruchomieniu specjalnych rejsów czarterowych.
Źródło informacji: Practum Consulting
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-03

Park Rozwoju – nowa stacja rowerowa w Warszawie

Od niedzieli warszawscy rowerzyści mogą korzystać z nowej partnerskiej stacji wypożyczeń Veturilo, która została uruchomiona pomiędzy dwoma budynkami kompleksu biurowego Park Rozwoju. Do dyspozycji użytkowników jest 10 dodatkowych rowerów.
Źródło informacji: Nextbike Polska SA
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-02

Logistyka branży beverage w obliczu koronawirusa – komentarz Hillebrand

Czy koronawirus ma także wpływ na usługi transportowe dla branży alkoholi i beverage? Komentuje Hillebrand, globalny operator logistyczny specjalizujący się w obsłudze rynku alkoholi i napojów.
Transport BIZNES 2020-02-28

Dachser i Ricola: słodka logistyka dookoła świata

Tradycja sięgająca lat 30. XX wieku i pasja do łączenia ziół według ściśle strzeżonego przepisu - to fundamenty sukcesu szwajcarskiego producenta wyrobów ziołowych Ricola.
Źródło informacji: Practum Consulting
czytaj więcej
BIZNES 2020-02-26

Super-Pharm wybiera ID Logistics

ID Logistics wzmacnia obecność na rynku logistyki kontraktowej i rozszerza zakres usług o branżę kosmetyczną. Do grona klientów operatora dołączyła sieć Super-Pharm. ID Logistics przygotowuje się do uruchomienia centrum dystrybucji sieci w Teresinie. k/Sochaczewa
BIZNES 2020-02-25

CEVA Logistics rozpoczyna testy elektrycznych pojazdów

CEVA Logistics, wiodący globalny operator logistyczny, ogłosił rozpoczęcie testów elektrycznych pojazdów ciężarowych w dostawach towarów do centrum Londynu.