Biuro prasowe

BIZNES 2021-11-19

„Polskie słodycze na polskie święta” w przebojowej kampanii telewizyjnej Colian

Wystartowała świąteczna kampania reklamowa słodkich marek Colian, realizowana pod hasłem „Polskie słodycze na polskie święta”. Nowy spot bazuje na adaptacji przeboju zespołu Skaldowie i po raz pierwszy w historii firmy komunikuje pięć marek.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-17

Somfy Polska z tytułem Lidera Rynku Stolarki

Podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki Online Jesień 2021 przyznano tytuły Lidera Rynku Stolarki. Już po raz siódmy w kategorii „Automatyka” uhonorowano nim Somfy Polska, jedną z wiodących firm branży inteligentnej automatyki budynkowej oraz rozwiązań smart home.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-17

Brief w kampanii influencerskiej - czy to konieczność?

Czy dobra kampania influencerska musi być oparta twardo na briefie, wytycznych oraz dos & don'ts? Czy jest jeszcze miejsce na kampanie marketingowe, w których twórcy mają swój głos, tworzą je na podstawie własnych przekonań i doświadczeń?
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-16

Grupa PTWP prezentuje wyniki za trzeci kwartał br.

Grupa PTWP, w trzecim kwartale br. wypracowała 3,42 mln zł zysku brutto.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-12

Somfy Polska: jubileusz wzbogacony o szczytny cel

Firma Somfy Polska, czołowy dostawca rozwiązań smart home, obchodzi jubileusz 25-lecia. Podczas zorganizowanej z tej okazji gali przeprowadzono aukcję, dochód z której zasilił konto Fundacji PODAJ DALEJ z Konina.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-10

Nowa linia Dipów śmietanowych typu crème fraiche z Certyfikatem Dobry Produkt

W tej edycji Certyfikat Dobry Produkt otrzymała linia Dipów śmietanowych typu crème fraiche w kategorii Nowy Produkt. To nowoczesna i oryginalna nowość od SM Mlekpol, która jako pierwsza wprowadziła na polski rynek specjał znany z wykwintnej kuchni francuskiej.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-09

73 lata temu powstał pierwszy Klub MPiK, a 23 lata temu uruchomiono Empik.com

Empik świętuje właśnie podwójne urodziny – mija 73 lata od otwarcia pierwszego Klubu MPiK oraz 23 lata od uruchomienia Empik.com, pionierskiego na polskim rynku e-commerce. Jak co roku, obchodom urodzin towarzyszą liczne promocje, rabaty i codzienne unikalne okazje.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-08

IKEA zwraca uwagę na wykluczenie wśród nastolatków

IKEA wspólnie z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę porusza problem wykluczenia wśród dzieci i młodzieży.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-03

Polska transmisja PGL Major przyjazna osobom Głuchym

W czwartkowe popołudnie (4 listopada) rozpocznie się faza finałowa faza PGL Major Stockholm 2021. Polska transmisja tego wydarzenia w dniach 6 i 7 listopada będzie przystosowana dla osób Głuchych w ramach akcji #GamingBezBarier.
czytaj więcej
BIZNES 2021-11-03

CDP – odpowiednie targetowanie bez „ciasteczek”

Aż 75% konsumentów w USA wykształciło w sobie nowe zachowanie zakupowe od początku pandemii – wynika z badania przeprowadzonego przez McKinsey&Company. Kolejne zmiany nadchodzą, a marketingowcy będą musieli się z nimi zmierzyć. Pomóc w tym może technologia Customer Data Platform.
czytaj więcej