Biuro prasowe

BIZNES 2015-03-04

Ryż we włoskim stylu

Dania kuchni włoskiej to również potrawy przygotowywane na bazie ryżu. Istotne jest wybór odpowiedniego rodzaj dodatku – i nie chodzi tu wyłącznie o wybór pomiędzy ryżem białym a brązowym, kwestia ta jest o wiele bardziej złożona.
czytaj więcej

Hard – Ice poszerza ofertę maszyn do lodów

Hard-Ice – czołowy polski producent maszyn do lodów, z których korzystają m.in. wszystkie punkty największej w Polsce sieci franczyzowych lodziarni – Lody Bonano, poszerza ofertę o kolejne urządzenia.
czytaj więcej
BIZNES 2015-02-02

Efekty udziału w WorldFood Warsaw

„Dzięki udziałowi w targach WorldFood Warsaw i Złotemu Medalowi dla stewii w płynie podpisaliśmy kontrakt z siecią Auchan” – informuje Beata Straszewska, właścicielka firmy Stewiarnia.
czytaj więcej
BIZNES 2015-01-26

Eksperci na WorldFood Warsaw

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki objął honorowym patronatem targi WorldFood Warsaw.
czytaj więcej
BIZNES 2015-01-22

Jakość i innowacja przepisem na sukces klientów

„Sprawianie ludziom radości z jedzenia i dostarczanie niezwykłych doznań smakowych” – taka jest wizja austriackiego producenta przypraw – firmy WIBERG.
czytaj więcej
BIZNES 2014-11-28

Słodownia Strzegom wyróżniona Rakietą Biznesu TAURON

W tegorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu Tauron Rakiety Biznesu, w którym nagradzane są najbardziej efektywne przedsiębiorstwa w Polsce, strzegomska słodownia zwyciężyła w kategorii „Biznes w Służbie Społecznej”.
czytaj więcej
BIZNES 2014-11-27

Kukurydza – słoneczne ziarno zdrowia

W 2014 r. Polski Związek Producentów Kukurydzy przeprowadził kampanię "Kukurydza - słoneczne ziarno zdrowia" sfinansowaną z Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-11-13

Polska potęgą drobiarską

WorldFood Warsaw to doskonała okazja do znalezienia nowych rynków zbytu. Również dla producentów drobiu, którzy rozsławiają polski sektor rolno-spożywczy na całym świecie.
czytaj więcej
BIZNES 2014-11-12

Minął pierwszy kwartał rosyjskiego embarga

W ciągu ostatnich trzech miesięcy Rosja zablokowała import produktów spożywczych z krajów Unii Europejskiej. Jak przedstawia się bilans pierwszego kwartału embarga w Polsce?
czytaj więcej