Biuro prasowe

Transport BIZNES 2020-06-19

Dachser Polska z nową krajową siedzibą w Strykowie k. Łodzi

Dachser Polska, globalny operator logistyczny, przeniósł się do nowo wybudowanego obiektu w Strykowie o powierzchni ponad 2 200 mkw. Znajduje się w nim krajowe biuro Dachser Polska oraz strykowski oddział firmy.
Źródło informacji: Practum Consulting
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-18

FRAIKIN Polska prezentuje nową strategię

Polski oddział FRAIKIN planuje jeszcze mocniej wspierać klientów, zwłaszcza tych, którzy wymagają indywidualnych i specjalistycznych rozwiązań w obszarze floty.
Źródło informacji: Communication Unlimited
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-18

Innowacyjne rozwiązanie Hillebrand chroni dębowe beczki przed TCA w transporcie

Hillebrand opracował innowacyjne rozwiązanie, które ma zapewnić bezpieczny transport wrażliwych ładunków. To zintegrowana powłoka izolacyjna do przewozu dębowych beczek i produktów wymagających ochrony przed zanieczyszczeniami lotnymi.
BIZNES 2020-06-17

Szybka Paczka GLS teraz w Krakowie. W Polsce zadebiutował też rower kurierski

Firma kurierska konsekwentnie rozwija sieć i otwiera kolejne punkty Szybkiej Paczki. Ten najnowszy w Krakowie jest jednak wyjątkowy, ze względu na dodatkową funkcję stacji przeładunkowej dla dostaw realizowanych rowerem kurierskim.
Źródło informacji: PR Expert
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-16

Polski startup MultiWash zadba o czystość firmowej floty

Ekologia odgrywa coraz większą rolę i jest ważna przy podejmowaniu codziennych decyzji przez Polaków. Świadomość problemów ekologicznych ma ponad 80 procent rodaków, a co trzeci – stara się na co dzień oszczędzać wodę.
BIZNES 2020-06-10

8 edycja targów TransLogistica Poland odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2020!

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów organizacja targów jest dozwolona. Targi odbędą się zgodnie z planem w dniach 3-5 listopada 2020!
Źródło informacji: Lentewenc Sp. z o.o.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2020-06-04

Dachser Polska ze stałymi połączeniami do Moskwy, Kaliningradu i Niżnego Nowogro

Dachser, globalny operator logistyczny, rozszerza swoją sieć Cargoplus, czyli połączeń drogowych do Rosji, ze względu na rosnące zainteresowanie unijnych eksporterów tym kierunkiem.
Źródło informacji: Practum Consulting
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-03

Koleje Dolnośląskie z przetargiem na projekt hali

Koleje Dolnośląskie planują rozbudowę swojego zaplecza technicznego. Spółka ogłosiła przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej hal serwisowych. Nowa infrastruktura umożliwi spółce samodzielne wykonywanie przeglądów i napraw taboru.
BIZNES 2020-06-03

ID Logistics rozszerza obsługę centrum dystrybucji Carrefour

ID Logistics, wiodący dostawca usług logistycznych specjalizujący się w dedykowanej logistyce kontraktowej, przygotowuje się do rozszerzenia zakresu obsługi i asortymentu w największym w Polsce centrum dystrybucyjnym sieci Carrefour w Podkonicach Dużych k/Rawy Mazowieckiej
BIZNES 2020-06-02

Certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej dla Agility Logistics

Agility Logistics rozszerza ofertę o obsługę firm z branży farmaceutycznej i sektora life science. Operator uzyskał właśnie jeden z najważniejszych międzynarodowych certyfikatów - Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (DPD), potwierdzając gotowość do obsługi tych sektorów