Biuro prasowe

BIZNES 2020-06-02

Elektryczne deskorolki FIAT500 na sezon 2020 - F500-6.5 i F500 X 8.5

Samobalansujące, napędzane elektrycznym silnikiem deskorolki FIAT500 to kolejna, po hulajnogach, propozycja marki nawiązująca designem do kultowego samochodu FIAT500.
Źródło informacji: Rocket Science
czytaj więcej
BIZNES 2020-06-01

UPS REKOMPENSUJE OFFSETY WĘGLOWE PACZEK W CZERWCU

Z okazji Światowego Dnia Środowiska firma UPS zrekompensuje offsety węglowe wszystkich przesyłek wysłanych w czerwcu w ramach programu neutralności węglowej UPS carbon neutral.
BIZNES 2020-05-29

Rozwiązanie logistyczne dla „odmrażanej” gospodarki

Z myślą o wszystkich firmach, które obsługują obecnie zwiększoną liczbę zamówień lub spodziewają się, że nastąpi to w związku z odmrożeniem handlu, STILL Polska oferuje wózki w wynajmie krótkoterminowym z 20-procentowym rabatem.
Źródło informacji: More&More Marketing
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-28

Baoli poszerza asortyment wózków spalinowych zgodnych z EU5

Napędzane silnikami Diesla wózki czołowe Baoli KBD o udźwigu od 5 do 10 ton zostały zmodernizowane pod kątem ograniczeń emisji. Dzięki szeregowi proekologicznych usprawnień pojazdy będą spełniać restrykcyjne wymogi norm EU5.
Źródło informacji: More&More Marketing
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-28

Nowa normalność - czy koronawirus wpłynie na transport w polskich miastach?

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa znacząco wpłynęła na nasze codzienne funkcjonowanie i tym samym stworzyła szansę do zmiany sposobu myślenia na temat roli transportu i zagospodarowania przestrzeni w miastach. Czy w związku z tym zmienią się nawyki transportowe Polaków?
Źródło informacji: Wheelme
czytaj więcej
Transport BIZNES 2020-05-28

Polski eksport do sieci sklepów DIY w czasach pandemii

Asortyment przyjazny sprzedaży online, większa elastyczność, umiejętność szybkiego reagowania, mniejsze zamówienia, możliwości tymczasowego zmagazynowania towaru, dywersyfikacja źródeł zaopatrzenia i dostęp do tzw. okna czasowego przy dostawie.
Źródło informacji: Practum Consulting
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-27

Więcej pociągów Kolei Dolnośląskich od czerwca

Koleje Dolnośląskie zdecydowały o przywróceniu od poniedziałku, 1 czerwca, kolejnych połączeń. Do siatki wrócą, bądź zostaną wydłużone 52 pociągi. To trzeci etap odmrażania połączeń kolejowych w regionie.
BIZNES 2020-05-27

Hillebrand o wyzwaniach logistyki branży beverage wobec Covid-19

Jak obecnie wygląda sytuacja na rynku usług logistycznych dla branży beverage? Co będzie największym wyzwaniem dla operatorów logistycznych i jakie plany na najbliższą przyszłość ma Hillebrand?
BIZNES 2020-05-25

O Hallera! MPK Wrocław remontuje dwa rozjazdy na Powstańców Śląskich

Kolejna duża inwestycja torowa już trwa. MPK rozpoczęło remont dwóch rozjazdów tramwajowych na skrzyżowaniu alei Hallera i ulicy Powstańców Śląskich. Po zakończeniu prac zyskają nie tylko pasażerowie, ale także kierowcy i rowerzyści.
Źródło informacji: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. we Wrocławiu
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-25

DPD Polska Firmą Roku 2020

DPD Polska została nagrodzona tytułem „Firma Roku 2020” przyznawanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.